استایلیست کیست ؟

فکر می کنین خسته از این هستین که برین سراغ کمدتون و بازش کنین و دوباره اون جمله تکراری رو از خودتون بپرسین: چی بپوشم؟

یا اینکه تو مناسبت های مختلف براتون سوال پیش میاد که “در برای مراسم فردا شب چی باید بپوشین؟” یا “چی رو با چی بپوشین؟” یا “ کدام کفش با کدام لباس هماهنگه؟” “کدام گوشواره برای لباسم خوبه؟” “ کجا برم خرید کنم؟ کیف خوب کجا بخر؟”
“چه رنگ هایی بهم بیشتر میاد؟ بیشتر سراغ چه پارچه هایی باید برم؟”
ویا از استایل خودتون راضی نیستین و نیاز به کمک دارین ..و مایلین که درباره استایل مناسب خودتون آگاهی بیشتری داشته باشین… اونوقت می تونم خبر خوب بهتون بدم که به جای درستی سر زدین.

ما اینجا هستیم که به شما در همه این زمینه ها کمک کنیم.

استایلیست کیست ؟ و کارش چیست؟

استایلیست مد در واقع مشاوریست که البسه و پوشاک را برای مجلات ؛ کمپانی های تبلیغات تلویزیونی ؛ موزیک ویدیوها؛ کنسرت ها؛ فشن شوها انتخاب کرده و ظاهر عمومی مدل ها وافراد مشهور را
می آراید.

استایلیست یا به صورت خصوصی و فردی برای شخص ویا به عنوان بخشی از یک تیم خلاق بزرگ که شامل طراحان مد؛ عکاسان ؛ کارگردان ؛ آرایشگر و استایلیست مو می شه ؛ برای پروژه خاصی همکاری می کنه.

یک استایلیست مد شخصی کسی هست که به مشتری خود در تنظیم کمد لباس کمک می کند؛ یعنی با آشنا کردن مشتری با رنگ و آب و فرم و نوع بدن خود به وی در انتخاب رنگ ؛ جنس و مدل لباس و لوازم پوشیدنی دیگر و مدل مو وآرایش کمک می کند. استایلست مد همان استایلیست کمد یا ویراستار مد و یا استایلیست سلبریتی نیز محسوب می شود. در پس هر عکسی که از یک هنرپیشه و شخص معروف میبینیم دست یک استایلیست در کار هست که می تونه اون فرد را تبدیل به نفر اول لیست خوشتیپ ها و یا بدتیپ ها بکنه.

یک استایلیست مشاور اصول اولیه و اساسی سبک شما است.


ما می تونیم به کمک یک استایلیست مناسب به سبک و تصویر صحیح و مورد نظرمون می رسیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *